Čokoláda
zobrazeno 640×
Vložil(a): Mildret, 8. 1. 2017 12.45
Kdo hlášku řekl: Neteř, 5let
Neteř snědla úplně celou čokoládu a na stole nechala jeden poslední čtvereček. Babička chystala stůl k obědu a ten poslední kousek rozdělila na půl a každá jsme snědly ten kousíček. Přiběhla neteř a říká : vy jste nenechaly mamince? Vy jste ale lakomí :-)Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 3. 2018, 7.40
Chudák maminka, utřela nos
Fuga, 3. 11. 2017, 6.32
tak to je dobrý .-))
k.o.r.i.n.e.k, 10. 1. 2017, 10.03
Já se takhle dělila s pár měsíčním bráchou o červené pití. Mamka se lekla, že krvácí ....
L.janicka.l, 9. 1. 2017, 9.12
Teda, vy jste osklive nenechat mamince ?