Cukor

zobrazeno 526×

Vložil(a): Tenderka, 10. 6. 2021 16.41

Kdo hlášku řekl: Manzel, 42

Muž sa ma pýta: nemáš cukor v nejakej soľničke?

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (7 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evanessa, 19. 11. 2021, 23.14

Tak jako kde jinde hledat cukr?

Zdeňka S., 24. 7. 2021, 20.55

zrovna teď u mých rodičů : Ségra se ptá: ,, nevíš kde je kmín ? ... ,,Jo viděla jsem ho ve skleněné kořence s nápisem pepř

Tenderka, 31. 7. 2021, 22.16

haha, to na oklamanie nepriatela

Katka

Katka, 20. 7. 2021, 12.56

Když nemáš cukr, dej tam sůl, řekl by Babica ?

Lenička, 22. 6. 2021, 10.05

To by se hosté při obědě divili. ?

patricia077

patricia077, 10. 6. 2021, 21.31

A máš ?

Tenderka, 3. 7. 2021, 22.46

V poháriku hej, ale v soľničke len soľ

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů