Dcera skladatelka
zobrazeno 608×
Vložil(a): Katka Alex, 21. 11. 2019 19.52
Kdo hlášku řekl: Ronnie, 3 roky
Zpívá: "Kočka umí chodit a neumí lítat a když umí chodit a je to!"Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (5 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 28. 11. 2019, 12.01
Stačí jednoduchý text hlavně melodie musí být skvělá
Fuga, 23. 11. 2019, 19.16
Začátky jsou vždy těžké
patricia077, 21. 11. 2019, 20.35
Takové skladatele znám mám jednoho doma ??