Dobře schovat
Vložil(a): snany, 5. 2. 2017 21.31
Kdo hlášku řekl: Daneček, 4 roky
Dáme sníh do stínu aby nám vydržel do léta
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 3. 2018, 8.39
Kdyby to tak bylo
Fuga, 1. 11. 2017, 2.35
ale je to logická úvaha a moc krásná
louskacek2, 6. 2. 2017, 22.09
Nic neschovavejte ted zas něco asi pripadne
L.janicka.l, 6. 2. 2017, 21.01
Do leta zapomene ☺
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 19.43
Tak proč ne, ale lepší by byl mrazák ALe ten mám pocit nemáte
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 19.43
Také mě hned napadl mrazák snad to syna nenapdane