doktorka
Vložil(a): Tenderka, 13. 8. 2019 9.30
Kdo hlášku řekl: kamarátkina dcéra, 6
Kamarátka spomínala: Malá sa hrala na doktorku a hovorí mi,nech jej zavolám a ošetrí ma.Tak jej volám"Pani doktorka bolí ma nožička,viete sa prísť na ňu pozrieť?" a ona na to "Dnes mi už skončili ordinačné hodiny,takže vám nohu nepozriem."
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 30. 8. 2019, 17.21
to je krutá realita
Mygara, 14. 8. 2019, 6.40
To je zkušenost přímo z praxe
Katka Alex, 13. 8. 2019, 12.46
Že by za tím byla drsná zkušenost?
patricia077, 13. 8. 2019, 11.42
Tak tak už má padla