Dr.Weiss
Vložil(a): Zdeňka S., 18. 2. 2017 15.41
Kdo hlášku řekl: Anička, 5
Holky obě pokašlávají, večer říkám : až si lehnete, tak vás ještě namažu psím sádlem. Anička: Doufám, že máš psí sádlo Doktor Weiss ,- to co ukazovali v reklamě ...:-DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 13.24
Jiné to ani být nemůže
Fuga, 31. 10. 2017, 11.52
jasně, jiné nefunguje .-)
k.o.r.i.n.e.k, 20. 2. 2017, 15.33
Proto nemáme televizi a také pouštíme před malým písmenem bcasjen konkrétní věci ale na návštěvách to vidí
louskacek2, 19. 2. 2017, 13.00
Já zas ted musím furt kašlat a pak vždycky Mami kup si Robitusin??