Důvěra
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2019 21.24
Kdo hlášku řekl: Petřík, 4 roky
Slyšela jsem syna v koupelně a nějak ztichla pračka, tak se ho ptám, jestli ji náhodou nevypnul. Maminko, to jsem neudělal, to se udělalo samo. Ale nemůžeš mi věřit ???Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 8. 2019, 16.51
Tak to řekl opravdu moc hezky
Fuga, 1. 8. 2019, 7.05
Hezky se přiznala k tomu že lhal
L.janicka.l, 20. 7. 2019, 21.38
U nas je to, to same a jde pro skopek, ze to vynda
k.o.r.i.n.e.k, 20. 7. 2019, 8.12
To jo aby to přendala do sušičky a mohl si hrát s ní ?
patricia077, 19. 7. 2019, 21.31
A měl pravdu? ?
k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2019, 21.35
Tak jasně že jí opět vypnul takže bych nikdy nedoprala ?
patricia077, 19. 7. 2019, 21.41
Jee tj šmudlík
k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2019, 21.52
Mám dětskou pojistku ale vypnout jde jen přeprogramovat ne naštěstí