Hnědouchy
Vložil(a): Minnie, 5. 12. 2016 12.12
Kdo hlášku řekl: Natálka, 5 let
Ve školce si teď v tomto čase povídají o Vánocích nejen u nás, ale i v jiných zemích. Došla řeč i na Anglii a dcerka prý povídala, že v Anglii moc sněhu není asi proto že tam jsou i černoši ale že u nás sníh bývá i když tady jsou zase hnědouchy :-D jak ji napadl zrovna tento název to nevím :-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (26 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 8. 3. 2018, 2.43
Hlavně že tady máme sníh
Mygara, 18. 12. 2017, 12.48
děti jsou hodně tvořivé .-))
Fuga, 6. 11. 2017, 17.14
jen jestli z toho neudělaly učitelky nějakou rasovou diskrimanaci .-)
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 21.54
Tak jí z toho ještě nikdo vinit nemůže
Petra Schoberová, 7. 12. 2016, 8.57
???