Hodiny
Vložil(a): Katka, 2. 1. 2017 20.43
Kdo hlášku řekl: Matyáš, 5 let
Jdeme večer z jógy, syn vidí na radničních hodinách ručičky a ptá se kolik je hodin. Využiju příležitosti a vysvětluji. Velká ručička je dole, tudíž je půl a malá se přibližuje k šestce, tudíž je půl šesté, až zase bude velká dole a malá se bude přibližovat k sedmičce, bude půl sedmé a až bude velká dole a malá se bude blížit k osmičce, bude??? Bude půl čtvrté, mami :D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (25 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 3. 2018, 7.42
Chce to ještě potrénovat
Fuga, 3. 11. 2017, 12.53
tak to asi vydělil 2
Jana82, 4. 1. 2017, 19.04
Chce to trpělivost, ale vy to zvládáte bravurně, však se to taky naučí.
k.o.r.i.n.e.k, 3. 1. 2017, 23.40
Parkrát zopakuje a bude to dobré