Hodnej holka
Vložil(a): Eliška Kozlova, 14. 1. 2017 21.15
Kdo hlášku řekl: Nikolka, 2,5
Dcerka k půlročnímu bráškovi:
"Jižíku, no-no, ty si hodnej holka"
- vysvětluju: "Ty jsi holčička a Jiřík je kluk, takže hodnej kluk"
"Ne, Nikolka, je hodná holka a Jižík hodnej holka!"
... a basta :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (18 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 4.10
Holky jsou většinou hodnější
Fuga, 2. 11. 2017, 14.09
je to přeci rovnocenný partner .-)
L.janicka.l, 16. 1. 2017, 22.02
Ta ma jadno kdo co je ?
Katka, 16. 1. 2017, 10.58
To se časem vytříbí