Honio?
zobrazeno 386×
Vložil(a): Ketris, 13. 11. 2018 8.32
Kdo hlášku řekl: Bela, 2
Honio - vonavy poklad v plince :D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 8. 3. 2019, 11.39
To je náhodou vtipné pojmenování
L.janicka.l, 5. 12. 2018, 21.20
Furt lepsi jak s V
Žofinka, 23. 11. 2018, 13.16
no to je taky dobrý?
Mygara, 13. 11. 2018, 19.14
tak to je také dobrá hláška
patricia077, 13. 11. 2018, 10.25
a sakra