Houpačka

zobrazeno 509×

Vložil(a): Zdeňka S., 23. 4. 2017 18.12

Kdo hlášku řekl: Anička, 5

Aňa se houpala na houpačce a dělala blbosti, chvílemi visela úplně hlavou dolů. Říkám jí : ,, Ani, nedělej to , ať nespadneš ! Aňa : ,,Fuj , takhle mě vylekat,... A vůbec proč mi to zakazuješ, když je mi to tak příjemné.... :-D

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (15 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 25. 8. 2019, 21.13

Taky o nechápu zakazovat tak příjemné věci , že se nestydíš

Evanessa, 2. 8. 2018, 13.17

jasně, nezakazovat a nerušit

Mildret, 19. 5. 2018, 8.09

Tak pro příště nerušit

Žofinka

Žofinka, 2. 3. 2018, 0.21

Tak to je odpověď, která odzbrojí

Fuga

Fuga, 16. 10. 2017, 9.01

Co na to rict, ze?

Minnie, 25. 5. 2017, 14.13

To jste si teda dost dovolila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 4. 2017, 18.38

To je jasné, se jí to nelíbí když se jí to zakazuje

louskacek2, 26. 4. 2017, 12.50

jsou to v tomto veku obcas ale pekny potvurky . Ja pred tydnem resila neco podobneho at nevystrkuje ruku na houpacce, ze se jinak prasti....a odpoved byla ze to bude bolet ji ne me

snany, 25. 4. 2017, 21.47

Holka má pravdu

Kamila Pecharová, 24. 4. 2017, 20.50

To je sranda, jak umí použít slovní obraty jako dospělý

Janako

Janako, 25. 4. 2017, 11.23

Ten náš taky říká to, co já a pak se divíme, kam na to pořad chodí ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů