hudba na svatbu
Vložil(a): patricia077, 4. 5. 2017 16.45
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,5
Na matrice nám dali seznam ať si vybereme hudbu, polovinu neznám, tak to pouštím na youtube a dcera a mami nechceš tam radši Elsu, myšleno Elsu z Ledového království, která na nás na YouTube vykoukla :-.)..
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 2. 2018, 14.49
To by bylo opravdu originální
Fuga, 3. 9. 2017, 19.11
Treba ji bude mit na sve svatbe
patricia077, 9. 5. 2017, 8.57
jj dcera pořád zpívá najednou..... docela bych to i brala .-)
Katka, 5. 5. 2017, 12.33
Klasika svatební pochod.
patricia077, 6. 5. 2017, 17.26
Jo ten tam je taky ale ten jsem nevybrala
patricia077, 9. 5. 2017, 8.57
tak já to zas nemusím pořád mi to zní v hlavě
k.o.r.i.n.e.k, 15. 5. 2017, 10.50
Nám dali klasiku svatební pochod a bylo to fajn zrovna tohle jsem neřešila
Kamila Pecharová, 4. 5. 2017, 22.26
Tak originální, proč ne
patricia077, 5. 5. 2017, 9.44
jj akorát tu tam fakt neměli
Janako, 4. 5. 2017, 21.00
Elsa je dobrá ?
L.janicka.l, 4. 5. 2017, 17.57
Urcite by byla lepsi
patricia077, 5. 5. 2017, 9.44
no tu nenabízeli
L.janicka.l, 5. 5. 2017, 10.03
Skoda
patricia077, 5. 5. 2017, 10.11
no nebudu psát co tam nabízejí hehe