hudba na svatbu

zobrazeno 582×

Vložil(a): patricia077, 4. 5. 2017 16.45

Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,5

Na matrice nám dali seznam ať si vybereme hudbu, polovinu neznám, tak to pouštím na youtube a dcera a mami nechceš tam radši Elsu, myšleno Elsu z Ledového království, která na nás na YouTube vykoukla :-.)..

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (20 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 25. 8. 2019, 20.14

Taky bych šla do Elsy Když svatba tak jako pro princeznu

Žofinka

Žofinka, 28. 2. 2018, 14.49

To by bylo opravdu originální

Tenderka, 8. 10. 2017, 12.49

no a to by bolo pekne

Fuga

Fuga, 3. 9. 2017, 19.11

Treba ji bude mit na sve svatbe

Jarka mmm, 9. 5. 2017, 8.27

To by byla originální hudba

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 8.57

jj dcera pořád zpívá najednou..... docela bych to i brala .-)

Katka

Katka, 5. 5. 2017, 12.33

Klasika svatební pochod.

patricia077

patricia077, 6. 5. 2017, 17.26

Jo ten tam je taky ale ten jsem nevybrala

Jarka mmm, 9. 5. 2017, 8.27

Tak ten jsem si neodustila ,ten hezčí teda.

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 8.57

tak já to zas nemusím pořád mi to zní v hlavě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 5. 2017, 10.50

Nám dali klasiku svatební pochod a bylo to fajn zrovna tohle jsem neřešila

Mildret, 5. 5. 2017, 9.02

Ja bych byla taky pro Elsu

Kamila Pecharová, 4. 5. 2017, 22.26

Tak originální, proč ne

patricia077

patricia077, 5. 5. 2017, 9.44

jj akorát tu tam fakt neměli

Janako

Janako, 4. 5. 2017, 21.00

Elsa je dobrá ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 5. 2017, 17.57

Urcite by byla lepsi

patricia077

patricia077, 5. 5. 2017, 9.44

no tu nenabízeli

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 5. 2017, 10.03

Skoda

patricia077

patricia077, 5. 5. 2017, 10.11

no nebudu psát co tam nabízejí hehe

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů