I utopit
Vložil(a): snany, 11. 2. 2017 9.28
Kdo hlášku řekl: Pepík, 5 let
Bavíme se s dětmi na téma voda, plavání. Jeden chlapeček říká: " Umím plavat i se utopit"
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 3. 2018, 10.53
Já umím také oboje?
Fuga, 31. 10. 2017, 19.48
to jsou schopnosti, které se nevylučují .-)
k.o.r.i.n.e.k, 12. 2. 2017, 23.22
No asi se někdy skoro topil, tak na to vzpomíná
patricia077, 11. 2. 2017, 13.25
Tak hlavně že umí oboje