Indiáni
zobrazeno 905×
Vložil(a): Eliška Kozlova, 8. 7. 2017 19.19
Kdo hlášku řekl: Jirik, 1 rok
Jirika teď moc baví dělat Indiana. Houka a rukou si plácá před pusou. Teď ale houkal a rukou si placal na čelo, inu kdo vi, co tím tukanim na čelo chtěl říct :-DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 2. 2018, 6.22
Třeba oslavoval kmenové povýšení
Fuga, 14. 8. 2017, 8.25
to dělal určitě náčelníka .-)
k.o.r.i.n.e.k, 18. 7. 2017, 19.46
To je hezké, syn také houká ale klasicky Tohle je vtipnější
Katka, 9. 7. 2017, 21.01
Noo tak v roce jo, teď už jen melou ;o)