Já se jmenuju...
Kdo hlášku řekl: Sebík, 4 roky
Natálka má kamaráda kterému místo Sebíku říkala Sobíku. On jí odpověděl: ,,Já jsem Sebík." Natálka: ,,Aha a proč? Já jsem Natálka, protože se to jméno líbilo mamce a taťkovi." Sebík: ,,Já se jmenuju Sebík... Protože bydlím daleko" :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 3. 2018, 5.54
To je zajímavé vysvětlení
Mygara, 21. 11. 2017, 14.39
tak třeba se rodiče inspirovali v zahraničí
Fuga, 13. 11. 2017, 6.09
třeba proto, že to není typicky české jméno? .-)
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 12.40
Tak to je zvláštní odůvodnění Ale pěkné jméno
jitkamety, 15. 5. 2016, 9.02
suprova hlaska