Jaké slova jste jako děti komolily?
zobrazeno 591×
Vložil(a): Witchie, 25. 12. 2018 9.26
Kdo hlášku řekl: Já jako malá, Jako předškolák
Pochlubte se taky :-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 9. 2. 2019, 4.40
no to je taky dobrý?
Mygara, 28. 1. 2019, 17.36
kečup byl kepuč
Fuga, 9. 1. 2019, 19.04
stojila (stála )
patricia077, 25. 12. 2018, 11.01
Sebe si fakt nepamatuji a moje děti tu mají už hlášek