Jazyk
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 15. 7. 2019 20.57
Kdo hlášku řekl: Petřík, 4 roky
Maminko, co by se stalo kdybych neměl jazyk? Přece bych nemohl lízat zmrzlinu ?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 8. 2019, 16.36
Na zmrzlinu je jazyk velmi důležitý
Fuga, 31. 7. 2019, 19.24
Kdyby šlo jenom o zmrzlinu že
patricia077, 15. 7. 2019, 21.52
No to by bylo hrozné
k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2019, 7.14
To jo život bez lízåní skvělé zmrzliny by nebyl ono ?
patricia077, 16. 7. 2019, 9.16
no přesně :.)
k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 8.06
Ještě by taky nemohl ochutnavat ani čokoládu ?
patricia077, 17. 7. 2019, 9.33
noooo další neštěstí
k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2019, 7.15
To bylo protože kdo by za něj pak jedl tu čokoládovou zmrzlinu