K babičce

zobrazeno 492×

Vložil(a): Zdeňka S., 8. 5. 2019 19.36

Kdo hlášku řekl: Violka, 3

Vivi, zítra pojedeš k babičce. (Ke tchýni) ... Vivi : ,,Co ?.... vždyť už jsem tam byla ....v pátek jsem tam byla.... Třikrát jsem tam byla.... , a ještě v deset sem tam byla....to tam budu už asi po patnácté .......

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (10 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 8. 2019, 9.23

Asi se jí tam moc nechtělo

VaJána, 27. 5. 2019, 10.04

Chdinka malá , takhle často ji posílat k babičce

L.janicka.l

L.janicka.l, 13. 5. 2019, 20.40

Vetsinou se tam deticky tesi, asi je radeji s maminkou

Fuga

Fuga, 13. 5. 2019, 17.32

Asi je u babičky hodně často:-)

snany, 10. 5. 2019, 20.07

Já chci taky k babičce nebo fungující babičku pro mé děti

Mildret, 9. 5. 2019, 9.24

Je vidět že má babičku moc ráda

Lenička, 8. 5. 2019, 21.22

Maminko má to Violka těžké? O to více se bude těšit domu.

patricia077

patricia077, 8. 5. 2019, 19.55

Teda mamko ty tu holku vůbec nenecháš doma

Zdeňka S., 8. 5. 2019, 20.07

Jen ať jede , já si ráda chvilku odpočinu a ona je zase ráda vrací. Jen co odjedou tak prospí celý den

patricia077

patricia077, 8. 5. 2019, 20.16

Jo to te chápu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů