Když je maminka nemocná
zobrazeno 617×
Vložil(a): Katka Alex, 26. 10. 2019 8.50
Kdo hlášku řekl: Eddie, 4 roky
Je mi zle, ležím v posteli a děti si zrovna hrají s improvizovanými bubínky s paličkami. Babička je napomíná, že nemají bouchat, aby si maminka odpočinula, a synek na to: "Ale my děláme hudbu, aby maminka usnula."Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 25. 11. 2019, 16.15
To musela být opravdu nádherná hudba
Mygara, 2. 11. 2019, 15.08
Aby neusmula z nervů navždy
L.janicka.l, 26. 10. 2019, 20.30
Tak zlate palicky, me kluk porad hraje na fletnu ci klavesy
patricia077, 26. 10. 2019, 14.18
To jsou hodné děti jako ty moje