Kečup
zobrazeno 458×
Vložil(a): patricia077, 7. 12. 2019 12.28
Kdo hlášku řekl: Danik, 3
Máme domácí langoše a Danik povídá: Já vím, co je kečup, to je rozpatlane rajče?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 25. 12. 2019, 6.10
Pokud je to rozpatlane rajče tak to má ještě štěstí
Mygara, 23. 12. 2019, 18.11
To je totiž rychlokecup
Katka Alex, 15. 12. 2019, 11.27
Dobrej!
patricia077, 9. 12. 2019, 19.18
patricia077, 7. 12. 2019, 13.02
no skoro hehe