Kohout a samičky
zobrazeno 859×
Vložil(a): patricia077, 29. 5. 2020 15.14
Kdo hlášku řekl: Danik, Skoro 4
Jdeme ze školky podívat se na kohouta a slepice a Danik povídá že se podíváme na kohouta a jeho samičky ?..myslíš slepičky? Ptám se ..Joo ale jsou to samičky ?!Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 8. 6. 2020, 19.55
patricia077, 3. 6. 2020, 7.50
No na něco až moc?
jitka46, 29. 5. 2020, 23.51
kdoví, co z něj jednou bude
patricia077, 30. 5. 2020, 19.37
No on chce být všechno najednou teda nejdřív hasič pak záchranář popelář policista a teď je hlavně zlobis ?