Konference
zobrazeno 537×
Vložil(a): Zdeňka S., 23. 4. 2020 7.22
Kdo hlášku řekl: Violka, 4
Vivi přišla s kalkulačkou a anglickým slovníkem a říká : Teď mě nikdo nerušte, mám teď konfredenci a musím něco konfredovat.....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitka46, 23. 4. 2020, 23.58
Malá diplomatka je to jasné.
patricia077, 23. 4. 2020, 13.46
tak to mne rozesmálo, to je těžké slovo i pro velkého natož malého