Kostel
Vložil(a): Katka Alex, 10. 11. 2019 18.23
Kdo hlášku řekl: Ronnie, 3 roky
Ronnie: "V kostele jsou lidi a spí tam."Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 28. 11. 2019, 8.53
Tak to je naprosto přesně popsaná situace
Fuga, 25. 11. 2019, 13.08
Klid a ticho je tam na to opravdu jako dělaný
L.janicka.l, 11. 11. 2019, 21.16
Ono to pri tom modleni tak vypada
Katka Alex, 11. 11. 2019, 10.26
Já s ní o tom vůbec nediskutovala, v knize našla kostel, měla svůj pohled na věc a co dělají lidi v kostele, je jejich věc ?
patricia077, 10. 11. 2019, 19.01
Tak moje babička se taky modlila se zavřenýma očima takže vypadala že možná i spí ??
Katka Alex, 11. 11. 2019, 10.24
Na to, že jsme spolu v kostele nikdy nebyly, je tedy její představa docela reálná, jo? ?
patricia077, 11. 11. 2019, 13.55
Já myslela že chodíte pravidelně ?