Kytky

zobrazeno 498×

Vložil(a): patricia077, 21. 7. 2021 17.34

Kdo hlášku řekl: Danik, 5

Říkám synovi zda mi venku zas zalije kytky a on se ptá zda jenom lampu ??..no tak jsem pochopila že asi myslel palmu?

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (7 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evanessa, 19. 11. 2021, 22.58

To je podobné jak u nás, taky vždy přemýšlím, kde se stala chyba, když malej něco řekne

Zdeňka S., 24. 7. 2021, 20.20

Tak třeba i tu lampu je potřeba zalít

patricia077

patricia077, 24. 7. 2021, 22.22

No ale nesmí mít v zásuvce ?

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 17.32

Na něho je potřeba překladač ?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.37

jj občas jo ale je fakt že já už dětem rozumím i když se spletou , to dřív, když jsem neměla děti, jsem ostatní děti vůbec nechápala

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 18.46

U nás zase hledám slova já, děcka už jsou zvyklé a v řeči mě doplňují ?nějak ten alzheimer přišel brzo ?‍♀️?‍♀️?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.50

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů