Loupežník
Vložil(a): patricia077, 23. 11. 2016 11.06
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3 roky
Já občas dávám dětem přezdívky nebo jim nějak sama pro sebe říkám a svému synkovi říkám ty můj loupežníku a dcera mi včera na to řekla, mami! To není loupežník přece, tj Daník :-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 8. 3. 2018, 6.56
To je ale uvažování
Mygara, 5. 12. 2017, 15.25
to se přeci nevylučuje )
Fuga, 7. 11. 2017, 11.08
u jste hodně zapomnětlivá, když nevíte, jak se jmenuje .-)
k.o.r.i.n.e.k, 26. 11. 2016, 23.25
Tak musí v tom být přesně jasno
k.o.r.i.n.e.k, 26. 11. 2016, 23.25
Jo přece ví jak se jmenuje ne