Lyzarska
zobrazeno 638×
Vložil(a): louskacek2, 9. 1. 2017 12.21
Kdo hlášku řekl: Dcera, 5,5
Včera jsme na lyžích a ja na dceru z vrchu oblouček , brzdi apod. Dcera jede už celkem rychle na můj vkus a tak křičím oblouček, nezabírá. Křičím ještě více hlasitěji oblouček, brzdit. ...přežila. Dole zastaví a já ji rikám ty jsi me neslysela? Slyšela. Tak proc jsi neudělala co jsem chtěla? Maminko já chtěla straně moc ,ale ono me to neslo. Lyze me neposlouchaly.Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 14.30
Tak alespoň, že to nebylo schválně
Fuga, 3. 11. 2017, 6.20
typické, lyže a ne ona neposlouchaly .-)
L.janicka.l, 16. 1. 2017, 22.15
Hlavne ze to sjela v poradku