Mámo vstávej
zobrazeno 594×
Vložil(a): nellys, 8. 1. 2017 10.40
Kdo hlášku řekl: Nina, 2 roky
Dnes ráno přišla dcerka za mnou k posteli, tahá mě za ruku a říká: Mami, spala, dej pesenku. A mává mi před očima podprsenkouMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 19.36
Já myslela, že chce dát pusinku
Fuga, 3. 11. 2017, 12.43
jak hezky se o vás stará .-)
L.janicka.l, 9. 1. 2017, 9.14
Ma strach o mlicko
patricia077, 8. 1. 2017, 20.41
Pesenka tj roztomile