mimi
zobrazeno 526×
Vložil(a): patricia077, 20. 12. 2016 9.57
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3
Dcera se hodně najedla a povida mam velke bříško je tam mimi a je hodně nahamane a tezke :-D:-DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 8. 3. 2018, 7.53
tak to nevím, co bude dělat, až tam bude opravdové
Žofinka, 6. 3. 2018, 19.07
Jak jednoduše k miminku přijít
Fuga, 6. 11. 2017, 10.39
tak miminko a ještě napapané...
k.o.r.i.n.e.k, 22. 12. 2016, 23.19
Už trénuje, to je moc fajn