Miminko v bříšku
Vložil(a): zdenka84, 19. 1. 2017 18.40
Kdo hlášku řekl: David, 5
Syn byl skoro 5let sám a tak jsem chtěla ,aby se na svého sourozence těšil,brávala jsem ho na ultrazvuky,aby viděl jak je malinké a vše mu kolem toho vysvětlovala.
Na prvním ultrazvuku se syn ptá ,,a mami vždyť se tam to miminko nudí,si tam plave a nic nedělá,doma sníš nějakou hračku,aby si mělo s čím hrát,, Nakonec jsme to udělali tak,že při pečení cukroví jsme vykrajovali různé tvary a já mu vysvětlila,že si bude hrát stím cukrovím ve tvaru traktoru a zvířátek.No polykat hračky se mi opravdu nechtělo:-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 0.19
To je přímo šalamounsky vyřešeno
Fuga, 2. 11. 2017, 13.34
hezky jste to obešla .-)
louskacek2, 20. 1. 2017, 19.43
sibal jeden
patricia077, 20. 1. 2017, 9.46
Tj roztomilé