mrazík

zobrazeno 981×

Vložil(a): Tenderka, 29. 12. 2020 14.43

Kdo hlášku řekl: zbojníci, x

Pozeráme rozprávku Mrázik a tam - nazbíjame, nenazbíjame - chytia nás, nechytia nás.. to ako naša vláda.. /isto aj tá česká :D/

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 14. 1. 2021, 7.49

Jj tak to je opravdu trefné

Lenička, 29. 12. 2020, 21.19

Chtělo by to aby si vzali ponaučení.?

patricia077

patricia077, 29. 12. 2020, 15.14

jj presné .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů