Neboj nespadneme
Vložil(a): patricia077, 17. 6. 2019 15.19
Kdo hlášku řekl: Danik, Skoro tři
Nesu syna z prudkého kopce a říkám nechceš jít sám ať nespadneme? Neboj já se tě pevně držím ?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 8. 2019, 17.55
Tak to je hodně důležité
Fuga, 25. 7. 2019, 19.18
On byl evidentně v pohodě a ve velkém bezpečí
k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2019, 11.56
To je jasné oni se někdy drží jako klíště a nepustí se
L.janicka.l, 19. 6. 2019, 13.59
No aspon by si spadla do mekeho
patricia077, 17. 6. 2019, 19.18
Za to já bych to měla zepředu i zezadu
patricia077, 17. 6. 2019, 19.18
Tak to každopádně