Nechci tak moc vlasů
Vložil(a): snany, 5. 3. 2017 22.08
Kdo hlášku řekl: Daneček, 4 roky
Koukám na syna, záda celá od chlupů, ptám se ho, co to ma? Dcera za něho odpovídá: " Ostříhal mi panenku". Zmohu se jen na úsměv, vysvětluji. Syn neříká nic. Jdu do pokojíku, na koberci bílé jemné vlasy a hned je mi to jasné, žádá panenka -on stříhal sám sebe. A na otázku, proč se ostříhal jsem dostala jednoduchou odpověď: " protože jsem už nechtěl mít tolik vlasů".
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 11.59
To je tedy malý šikulka
Fuga, 30. 10. 2017, 17.06
ještě že se nepíchl