Nehty
zobrazeno 530×
Vložil(a): Zdeňka S., 22. 1. 2017 16.27
Kdo hlášku řekl: Anička, 5
Po koupání stříháme nehty na nohách. Aňa mi říká, : no myslim , že můžem ostříhat i ty ruky , tady to mám jak kdyby se čerti honili .......:-DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 4. 3. 2018, 9.21
Tak hlavní je, že se nechá ty nehty ostříhat
Fuga, 2. 11. 2017, 6.17
to je dobré přirovnání .-)
louskacek2, 24. 1. 2017, 16.58