Nejlepší hřiště
zobrazeno 493×
Vložil(a): snany, 3. 3. 2017 22.04
Kdo hlášku řekl: Klárka, 6 let
Dcera: " Les je nejlepší hřiště"
Tahle věta mě utvrzuje v tom, že " vychováváme" děti správně. Les oba milují, hlavně hluboký, to jim pak oči " úplně svítí".
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (27 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 13.04
Tam je největší dobrodružství
Fuga, 31. 10. 2017, 11.02
to je tedy velká pochvala