nemáš zač
Vložil(a): patricia077, 5. 12. 2018 13.50
Kdo hlášku řekl: Elenka, 5
Hledám ořezávátko a dcera mi ho najde a povídá a nemáš zač mami! Njn zapomnětlivá máma neumí ani poděkovat :-)!
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 8. 3. 2019, 19.10
Máš ji pěkně vychovanou:-)
Žofinka, 31. 1. 2019, 21.38
no to je taky dobrý?
Mygara, 25. 1. 2019, 17.51
tak to je také dobrá hláška
patricia077, 9. 12. 2018, 13.22
Tj fakt tj potřeba
patricia077, 6. 12. 2018, 13.56
jak v čem
patricia077, 5. 12. 2018, 21.43
Aspoň se jí ulevilo
patricia077, 5. 12. 2018, 21.48
Jj doufám bohužel to chytla mamka