Nemluví
Vložil(a): Zdeňka S., 21. 4. 2019 17.16
Kdo hlášku řekl: Violka, 3
Vivi : Mami, jakože Viky nemluví ?..... Aha.. on je asi pokažený.....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 8. 2019, 12.06
Ale nebude pokažený dlouho za chvíli se rozmluví
Fuga, 30. 4. 2019, 12.30
A ne došly mu třeba jen baterky:-)
jitka46, 21. 4. 2019, 22.49
Že by to bylo tím?
L.janicka.l, 21. 4. 2019, 22.02
Tak reklamovat nekdy maji deticky takove zvlastni otazky
patricia077, 21. 4. 2019, 17.23
chudák Viktorek
patricia077, 21. 4. 2019, 18.03
To je fakt