Neobvyklé oblečení
Vložil(a): klarike1, 7. 2. 2017 21.37
Kdo hlášku řekl: Any, 2 a 3/4
Dcera nenosí nic s kapucí a když už má bundu s kapucí, tak jen na okrasu....včera jsem ji dala mikinku, protože byla v bytě zima a dcera hlásí: Ale tu střechu na hlavu nechci...
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 20.43
To řekla ale velmi trefně
Fuga, 1. 11. 2017, 2.23
to je dobré pojmenování .-)
louskacek2, 10. 2. 2017, 20.33
se ji nedivim taky nemám rada
L.janicka.l, 8. 2. 2017, 18.33
Hezky to ma pojmenovane
Katka, 8. 2. 2017, 14.32
Syn musí mít vždy kapuci schovanou pod bundou, aby náhodou nebyla vidět