Nuda

zobrazeno 565×

Vložil(a): jitka46, 15. 4. 2020 23.58

Kdo hlášku řekl: děti, 5

Mami, nudíme se. Nemůžeme se jít nudit ven? 

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 30. 4. 2020, 10.01

Aspoň se budou nudit na čerstvém vzduchu

Lenička, 18. 4. 2020, 12.25

Venku určitě už nuda nebude.?

Zdeňka S., 17. 4. 2020, 18.30

Souhlasím,venku se nudí rozhodně líp

patricia077

patricia077, 16. 4. 2020, 13.11

Jo venku to bude lepší

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů