Obout, obléct...
Vložil(a): Minnie, 8. 9. 2016 10.28
Kdo hlášku řekl: Maminka, 27
Klasické ráno kdy Natálka kouká po světě a je jak zpomalený film. Chystáme se do školky, říkám ať se dostrojí a vezme si boty, já zatím obleču ségru. Jenže malá Deniska je už ustrojená a Naty sedí a kouká a kouká... Říkám to jednou, podruhé, a nic. Deniska se začíná potit, tak zvýším hlas a už naštvaně říkám ,,Naty, obleč si proboha konečně ty botasky a obuj si bundu!'' Ani mi nedošlo co jsem řekla, ale Naty mě hned upozornila, co prý to chci po ní za nesmysl :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 13. 3. 2018, 13.36
To já bych také nezaregistrovala
Mygara, 5. 12. 2017, 13.16
zpomalená, ale přesto vnímá .-))
Fuga, 8. 11. 2017, 14.07
tak evidentně vnímala .-)
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 22.55
Jo to se stává, ale hned si toho všimla
jitkamety, 18. 9. 2016, 9.43