ovládání

zobrazeno 414×

Vložil(a): patricia077, 16. 8. 2019 8.56

Kdo hlášku řekl: Daník, 3

Daník si přišel pro dětské pianko a já na co to chceš, no na ovládání!  A koho chceš ovládat? No pána přece!

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (10 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 19. 9. 2019, 20.44

Kéž by takové piánko na pány existovalo To bychom měli doma veselo

Mygara

Mygara, 9. 9. 2019, 17.43

Asi máte doma inteligentní domácnost:-)

Fuga

Fuga, 30. 8. 2019, 17.31

to by byl tedy pěkně velký ovladač

Zdeňka S., 19. 8. 2019, 10.03

Daník má opravdu bujnou fantasii

patricia077

patricia077, 19. 8. 2019, 11.33

asi jako všechny děti .-)

Lenička, 16. 8. 2019, 9.05

No aby za chvili nechtěl ovládat maminku.?

Katka Alex, 16. 8. 2019, 9.47

Maminku už přece ovládl

patricia077

patricia077, 16. 8. 2019, 18.14

Bohužel ano

patricia077

patricia077, 16. 8. 2019, 18.15

On by ze všeho nejraději ovládal všechny

Lenička, 16. 8. 2019, 19.43

To je klučina šikula. ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů