Pantomima
zobrazeno 548×
Vložil(a): Zdeňka S., 28. 4. 2017 20.44
Kdo hlášku řekl: Anička, 5
Hráli jsme hru, ve které se plní různé úkoly, a předvádí pantomima. Anička říká : ,,dobře se dívejte , předvádím pitominu" :-)Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 1. 3. 2018, 11.36
Když se jí to třeba nepovedlo...
Fuga, 12. 9. 2017, 10.13
Mozna mela i pravdu?
k.o.r.i.n.e.k, 15. 5. 2017, 8.42
Pro někoho to třeba pitomina je Hezky to přejmenovala
patricia077, 29. 4. 2017, 10.01
hahaha