parkování
Vložil(a): patricia077, 4. 7. 2017 14.41
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3.5
Jdeme ze skolky a na chodníku na pul parkuje auto napul na silnici a dcera si hned vsimne a pry mami ale takhle se nesmí parkovat!Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 9. 7. 2017, 20.50
Hlavně, aby si to pamatovala, až bude mít řidičák.
k.o.r.i.n.e.k, 6. 7. 2017, 9.01
Když jsem ještě bydlela jinde, tak tam byla úzká silnice a fakt se tam muselo takhle parkovat ,
patricia077, 4. 7. 2017, 21.40
Jj vsima si i toho co nechci
k.o.r.i.n.e.k, 6. 7. 2017, 9.01
Toho si všímají nejvíc. Zvlášť když se jedná třeba o jídlo to je syn hned u mě
patricia077, 4. 7. 2017, 17.11
Seka se mi mobil a omylem koukám uloženo 2x