Pěna do koupele
Vložil(a): Kamila Pecharová, 9. 4. 2017 19.45
Kdo hlášku řekl: Miky, 3
Dnes se syn hádal s tatínkem jestli dětská pěna do koupele smrdí nebo voní.. Syn tvrdil, že voní a já na to, "smrdí prd". Syn to po mě zopakoval.. "prdí smrt" :DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 7.20
Tak to opravdu netuším
Fuga, 30. 10. 2017, 14.02
to vám musel vzít vítr z plachet
dadinkamaminka, 17. 4. 2017, 17.34
To je dost dobrý
jitkamety, 15. 4. 2017, 16.09
To je hezke co ty deti vzdy vymysli
louskacek2, 14. 4. 2017, 16.12
jojo obcas s tim opakovanim tez bojujem:-)