pes
Vložil(a): Leňulka, 23. 5. 2019 11.08
Kdo hlášku řekl: Anička, 3
vykreslujeme omalovánky a holka povídá
udělám modrýho pejska
já: a ty už jsi viděla modrýho pejska? dcera: no viděla. Já: a kde prosím tě? dcera: no běhal venku
Tak dobře nechám jí u toho a budu čekat jestli ho někdy taky uvidím :-D holt někdo může vidět růžový myši nebo slony, tak proč by to nemohl být i modrý pes :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 8. 2019, 16.08
No šedý v nějakém světlem může klidně vypadat jako modrý
Fuga, 30. 5. 2019, 8.23
Třeba nějaká nová rasa
patricia077, 23. 5. 2019, 13.58
Třeba měl modrý obleček