Piknik nebo banket?
zobrazeno 502×
Vložil(a): snany, 19. 3. 2019 18.40
Kdo hlášku řekl: Daneček, 6 let
Syn se ptá otce:" tati, co jsou větší hody, piknik nebo banket?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 8. 8. 2019, 17.36
Já bych tipla banquet ale musí být hodně zazobany
Fuga, 27. 3. 2019, 14.47
Tak to vůbec netuším
patricia077, 20. 3. 2019, 2.56
Raut a švédský stůl