Písnička

zobrazeno 612×

Vložil(a): Zdeňka S., 2. 5. 2020 14.44

Kdo hlášku řekl: Violka, 4

Vivi si zpívá: ( na melodii prší prší ) : prší, prší jen se leje, hody hody dejte vejce, já koblížek červený s kečupem smažený.....

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (5 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lenička, 3. 5. 2020, 17.58

No fakt dobrý hit nemá chybu.??

jitka46

jitka46, 2. 5. 2020, 23.40

s kečupem? no nevím nevím

patricia077

patricia077, 2. 5. 2020, 17.24

Tj skvěly song hned by se hodil na YouTube tam toho už je?

Zdeňka S., 2. 5. 2020, 21.09

No ono těch slok bylo víc, nestíhala jsem si pamatovat

patricia077

patricia077, 2. 5. 2020, 22.17

Tak ať to ještě zazpiva a nahraj si to ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů