Plinky
zobrazeno 847×
Vložil(a): Jarka mmm, 17. 3. 2017 19.17
Kdo hlášku řekl: Adélka, 2,5
Dneska jsme se stavily u babičky a dedy a já jim pyšně říkala,že už dva dny má dcerka suchý pliny na spaní (přes den nemá,ale musím jí preventivně dávat vycurat). Adélka důstojně a důležitě řekla "setrime penízky" :D;). Tak když už ne kvůli sobě,tak aspoň pro peníze to dělá :D.Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (28 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 8.37
Tak pravda to přece je
Fuga, 30. 10. 2017, 16.44
hlavní je, že má k tomu dobrý důvod
Janako, 6. 4. 2017, 23.15
Už se učí od dětství ?