po koupání
zobrazeno 629×
Vložil(a): patricia077, 10. 4. 2021 18.06
Kdo hlášku řekl: Daník, 4,5
Děti lezou z vany a kluk povídá, koukej mami, jaké mám už havránky :-)!
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (3 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 18. 4. 2021, 10.00
Haha jj každé dítě říká něco jiného Eli že má žabaky danik havranky ?