Polívka
Vložil(a): Zdeňka S., 14. 3. 2019 21.00
Kdo hlášku řekl: Violka, 3
Vivi míchá na dvoře v misce písek se štěrkem a vodou ..... Říká : ,, mami ,chceš ochutnat, moc dobrá polívka... Je v ní peří, houby, borůvky a moc dobré ovoce.....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 8. 8. 2019, 19.30
Tak to je polévka vhodná pro novou kuchařku
Fuga, 19. 3. 2019, 8.03
I kdyby byla ze skutečných surovin tak bych raději neochutnala
L.janicka.l, 15. 3. 2019, 23.27
Jeste chybi kozi bobky a je dokonala ted jsem si vzpomela na detstvi, kdyz mi tatka jezdil domu na vikend a ja na dvorku ve stare forme pekla babovky, z kamenu, pisku klacku a ruznych kyticek zalitych vodou
patricia077, 14. 3. 2019, 22.34
Skvělá kombinace
patricia077, 15. 3. 2019, 9.46
i to je možné